menu
ładowanie danych
!!! Termin nadsyłania streszczeń przedłużono do 25 kwietnia 2018 r. !!!

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w III Poznańskich Dniach Cytometrii i Immunopatologii. Organizatorami konferencji są Katedra i Zakład Biologii Komórki oraz Katedra i Zakład Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Mamy nadzieję, że podobnie jak podczas dotychczasowych spotkań w ramach Poznańskich Dni Cytometrii i Immunopatologii, które są kontynuacją konferencji Cytometria w diagnostyce lekarskiej i Postępy Immunopatologii w diagnostyce klinicznej, zapewnimy program interesujący wszystkich wykorzystujących w badaniach naukowych i diagnostycznych techniki cytometryczne.

Tegoroczne obrady odbywać się będą w dniach 24 i 25 maja 2018 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w konferencji młodych pracowników nauki - pragniemy, aby poznańskie spotkanie umożliwiło Państwu przedstawienie wyników swoich badań, a kontakt z wykładowcami o międzynarodowym autorytecie stał się okazją dla wymiany wiedzy i doświadczeń.

Przewidujemy wykłady plenarne, doniesienia ustne, sesje plakatowe oraz warsztaty cytometryczne. Mamy nadzieję, że dwa dni konferencji spędzimy w miłej atmosferze na dyskusjach naukowych i spotkaniach towarzyskich.

Z wyrazami szacunku,
w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
dr hab. n. med. Małgorzata Kotwicka
prof. dr hab. n. med. Jan Sikora

logo Znajdź nas na Facebooku

Organizatorzy

  • Katedra i Zakład Biologii Komórki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
  • Katedra i Zakład Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Współorganizatorzy

  • Poznański Oddział Polskiego Towarzystwa Cytometrii
  • Poznański Oddział Polskiego Towarzystwa Biologii Komórki
  • Komisja Nauk Medycznych O/PAN
aktualizacja: 2018-04-23